Стана ясен съперникът на Гришо за втория кръг в БризбейнГригор

...

Стана ясен съперникът на Гришо за втория кръг в Бризбейн

Стана явен противникът на Гришо за втория кръг в Бризбейн
Григор Димитров ще се изправи против представителя на домакините Джон Милман в мач от втория кръг на шампионата от сериите АТП 250 в Бризбейн, Австралия. Това стана ясно, откакто преди минути Милман победи мъчно в три сета Тенис Сандгрен (САЩ) 7-6(6), 6-7(6), 6-0. Първите два сета бяха доста равностойни и в последна сметка приключиха след тайбрек. Двамата тенисисти си разделиха по една победа в тях, само че в решителната част 29-годишният австралиец не остави подозрение кой заслужава повече триумфа и окуражаван от родната аудитория завоюва частта, без да загуби нито един гейм.

Единствената среща сред Григор Димитров и Джон Милман на равнище АТП е точно от шампионата в Бризбейн, когато двамата се срещнаха тъкмо във втория кръг на последното издание. Тогава българинът завоюва мъчно с 4-6, 7-6(8), 6-3, а по-късно доближи до полуфиналите, където отстъпи на настоящия първенец Ник Кирьос. /БГНЕС
Източник: bgnes.com