ST. ЛУИС (AP) — Филип Форсберг и Райън О’Райли записаха

...

Форсберг, Сарос предизвикват Предейтърс до победа с 5-2 над Блус

ST. ЛУИС (AP) — Филип Форсберг и Райън О’Райли записаха по гол и асистенция, до момента в който вратарят Юусе Сарос записа 35 спасявания, издигайки Нешвил Предаторс до победа с 5-2 над Сейнт Луис Блус в събота.

Сарос се възвърне, откакто беше изтеглен в домакинската загуба с 9-2 от Далас в четвъртък. Той бе омекотен в мрежата при започване на втория интервал, откакто даде четири гола при 18 изстрела. Сарос изравни върха си до 21-21-2 с успеха.

Люк Еванджелиста, Колтън Сисън и Люк Шен също вкараха за Нешвил.

Джордан Киру и Нейтън Уокър означиха за Сейнт Луис. Джордан Бинингтън, който записва 36 спасявания при успеха с 6-3 в четвъртък над Едмънтън, записа 28 спасявания. Рекордът на Бинингтън падна до 19-15-2.

Хищниците, които започнаха посещение от пет мача, са 2-4-1 в последните си седем мача от 27 януари.

С успеха Нешвил е единствено на две точки зад Сейнт Луис и последното място с уайлд кард в Западната конференция.