Спартак се справи с 3:0 като домакин на Розова долина

...

Спартак с класика над Розова долина

Спартак се оправи с 3:0 като хазаин на Розова котловина и записа значим триумф, който направи тима есенен отличник в Югоизточната Трета лига. Станимир Димитров, Александър Праматаров и Даниел Спасов вкараха головете за отбора, а мачът се игра на стадион " Пловдив ", където семейства Спартак.
Прочетете още
Първата забавна обстановка пристигна в 6-ата минута, когато капитанът на Розова котловина Иво Иванов засече с глава центриране от фал, само че кълбото прелетя над задачата.

В 16-ата минута Мирослав Радев откри в наказателното поле Станимир Димитров, който от близка отдалеченост откри резултата на стадиона в Пловдив.

В 28-ата минута домакините направиха отлична офанзива, която приключи с прецизен удар на Александър Праматаров. Асистенция записа още веднъж Мирослав Радев.

Втората част стартира чудесно за " сините ", като в 49-ата минута Даниел Спасов заби трети гол в мрежата на Михаил Михайлов.

В 68-ата минута Мирослав Радев излезе очи в очи с Михаил Михайлов, само че ударът му бе отразен от вратаря на " розите ". До края на срещата домакините продължиха да преобладават, само че не видяхме повече попадения.

Спартак е водач с 45 точки и е неосъществим на върха за Гигант, тъй като до края на първия полусезон остава един кръг. Така Спартак ще зимува на върха в Трета лига.

В идващия кръг пловдивчани гостуват на Загорец, а дуелът ще се играе в събота и е финален за първия полусезон.

Спартак Пловдив:  Кристиян Милушев, Александър Стойчев, Йордан Пейчинов, Радослав Влашев, Димитър Балинов, Даниел Спасов, Кръстьо Милев, Димитър Пройчев, Александър Праматаров, Станимир Димитров, Мирослав Радев

Розова котловина:  Михаил Михайлов, Димитър Димитров, Енгин Махмуд, Ивайло Димитров, Ивелин Илиев, Иво Иванов, Стоян Иванов, Пламен Колев, Николай Георгиев, Мартин Маринов, Надим Ангелов

Източник: trafficnews.bg