Спартак (Пловдив) загуби с 2:4 от в контролна среща, играна

...

Спартак отстъпи на Лудогорец 3

Спартак (Пловдив) загуби с 2:4 от в контролна среща, играна в Хисаря. Първото полувреме мина без положения за тима на Спартак. Лудогорец вкара три гола след груби самостоятелни неточности.
Второто полувреме стартира мощно за Спартак. В 75-ата минута влезлият на промяна Давор Илиев осъществя след прекрасен пас на Георги Георгиев. Пет минути след гола още веднъж Давор Илиев засече за 3:2 след хубава офанзива през левия фланг. Нападателят се завърна след грип, който не му разреши да тренира пълноценно с тима.

В 82-ата минута Марян Кусев можеше да вкара за 3:3, само че ударът му мина на сантиметри от вратата. След това опит за прехвърлящ удар на от центъра мина рисково покрай вратата на Лудогорец.
В заключителните минути след неточност в отбраната на " гладиаторите " Лудогорец вкара четвърти гол за крайното 4:2.

Съставът на Спартак: , Александър Драшков, Кръстьо Милев, Мариян Кусев, Георги Йотовски, Йордан Минев, Кирил Георгиев-к, Кристиян Кодуков, Цецо Главчев, Георги Георгиев, Любомир Цеков (Давор Илиев, Горан Гръблев, Илиян Илиянов, Антонио Ташев и Александър Стойчев).