Спартак изпусна Берое след 1:1 в контрола, която се игра

...

Спартак изпусна Берое в контрола

Спартак изпусна Берое след 1:1 в контрола, която се игра в Стара Загора. Пловдивчани изпуснаха много положения и пропуснаха да победят
Прочетете още
В 11-та минута Спартак имаше хубава опция, само че ударът на Георги Лазаров беше избавен.

Малко по-късно и удар на Мирослав Радев беше избавен.

В 26-та минута вратарят на Спартак се намеси добре и мазета удар на състезател на Берое.

В 36-та минута изстрел на Антон Маргаритов ебше уловен от вратаря на Берое.

В 41-та минута Спартак откри резултата, откакто Мирослав Радев изведе Георги Лазаров самичък против вратаря на Берое и той не сгреши за 0:1.

В 56-та минута Мирослав Радев стреля от фаул, само че топката се срещна в горната греда.

Последва и неакуратен удар с глава на Владимир Айтов.

В 73-та минута Тодор Тодоров беше изведен самичък против вратаря, само че той избави.

В 78-та минута Берое съумя да изравни, след като Лучано Скуадроне стреля с глава от точката на дузпата и осъществя за 1:1.

През уикенда Спартак ще играе контрола с Черноморец.

Берое: Артур Мота, Виктор Вълков, Хуан Пабло Саломони, Станислав Йовков, Илиян Стоянов, Александър Петров, Денислав Станчев, Хавиер Силго, Дамян Йорданов, Роналдо Камара, Федерико Санети

Спартак: Кристиян Милушев, Даниел Спасов, Йордан Пейчинов, Владимир Айтов, Петко Петков, Теодор Митрев, Антон Маргаритов, Александър Праматаров, Георги Лазаров, Цветелин Тонев, Мирослав Радев
Източник: trafficnews.bg