Созопол се наложи над Марица (Пловдив) у дома в най-интригуващия

...

Най-сетне малко радост и за Созопол

Созопол се наложи над Марица (Пловдив) вкъщи в най-интригуващия конфликт от 18-ия кръг във Втора лига.

" Небесносините " стигнаха до триумф с 3:2, само че бяха на път да изтърван извоюван мач, откакто до 55-ата минута имаха задатък от 3 чисти попадения. След това последва разпределяне в редиците на Маргарит Димов и пловдивчани съумяха да върнат два гола, които обаче се оказаха незадоволителни, с цел да се доберат най-малко до точката през днешния ден.
 Ботев излъга ФК ЦСКА 1948 в борбата на дубълите

" Канарчетата " заеха 13-то място във краткотрайното класиране на Втора лига

Венцислав Гюзелев откри резултата в 21-ата минута, а още преди почивката Сава Савов удвои преднината на Созопол. 10 минути след началото на втората част още веднъж Гюзелев се разписа, с което успеха изглеждаше сигурна.

Гостите обаче демонстрираха темперамент и осъществиха две попадения - посредством Илиян Йорданов (67) и Александър Праматаров (80), само че силите на играчите на Марица не стигнаха за освен това.
 Янтра не остави никакъв късмет на Левски (Лом)

Габровци с типичен триумф 3:0