София. Септември U18 триумфира с Купата на БФС след като

...

Септември вкара 6 на ЦСКА и триумфира с Купата при старшата

София. Септември U18 победи с Купата на БФС откакто разгроми ЦСКА във финала. " Септемврийци " се постановиха над " алените " с 6:2 на стадион " Славия ". По този метод възпитаниците на Иван Гешев си осигуриха присъединяване в Младежката Шампионска лига.

Финалът предложи доста зрелищни моменти, а триумфът за Септември можеше да бъде още по-изразителен.

ЦСКА съумя да поведе в 3-ата минута посредством Марк-Емилио Папазов.
Пет минути по-късно Септември получи право да извърши дузпа след нарушаване против Мартин Стойчев. Иван Аврамов застана зад бялата точка, само че вратарят на " алените " Ивайло Илиев избави.

В 14-ата минута Аврамов въпреки всичко съумя да вкара с обмислен удар за 1:1.
В 28-ата минута, " септемврийци " осъществиха цялостен поврат откакто Мартин Стойчев пусна страховит, паралелен пас към Симеон Александров, който вкара за 2:1.

Три минути по-късно капитанът Панайот Пасков вкара за 3:1 след центриране от корнер, давайки солидна преднина за Септември на почивката.
През втората част отборът на Иван Гешев напълно доминираше на терена В В 56-ата минута Мартин Стойчев се възползва от асистенция на Симеон Александров за 4:1.

Минута по-късно ЦСКА върна едно попадение посредством Александър Бучков.
В 60-ата минута Симеон Александров провежда отлична офанзива, приключила с пас към Иван Аврамов, който бе прецизен за 5:2
Три минути преди края на постоянното време, Септември още веднъж получи право да извърши дузпа за нарушаване против Аврамов. Панайот Пасков оформи крайното 6:2.

Така Септември победи с Купата на БФС и през новия сезон ще играе в Младежката Шампионска лига.
Източник: focus-news.net