Снимка: ДарикС много драма бяха белязани няколко мача от 1-ия

...

Драматични мачове в националната лига по футзал през уикенда

Снимка: " Дарик "

С доста драма бяха белязани няколко мача от 1-ия и 2-ия кръг на Националната лига по футзал във Варна. В среща от първия кръг в събота Черно море отстъпи трагично в зала " Владислав " против столичния ФК " Г ", оповестява " Дарик ".

Момчетата на Свилен Иванов имаха преднина от 2 гола до 12-ата минута, само че в последните секунди инкасираха загуба с 3:4. Точни за " моряците " бяха Павлин Кузов -2 и Алексей Степанов. За гостите се разписаха Симеонов, Станчев и Бошнаков -2.

На другия ден Черно море, който започва лигата без действително една подготовка, съумя да завоюва мача си против Левски с безапелационното 3:0. Варненци поведоха с 1:0 след гола на Кирил Наумов в 26-ата, а второто и третото попадение на Кузов и Табаков паднаха в последните секунди на мача.

Ден по-рано " сините " бяха изковали доста сложна победа над другия варненски отбор Черно море-Мания с 3:2. И тук победният гол за Шутев и компания падна в последните секунди. Момчетата на Пламен Стойков водеха с 2:1 до 35-ата минута с голове на Младенов и Нишанян, а за гостите се бе разписал Койчев. Александър Димитров изравни, а в последните секунди още веднъж той донесе триумфа на " сините ". Домакините считат да подадат тъжба против съдийството поради събитията при осъществяване на фаул преди инкасирания финален гол.

На идващия ден " Маниаците " отстъпиха с 2:5 против ФК " Г ". Младенов и Стойков се разписаха за варненци, а за гостите точни бяха Пламен Петков, Христо Петков, Бошнаков - 2 и Симеонов. В последния мач първенците от Варна сити бяха безапелационни против ФК Русе с 10:2. Бахъров, Петев, Несторов, Иванов - 2, Марев,Димов -2 и Радев - 2 бяха точни за първенците. За русенци се разписа на 2 пъти Меджнун Мехмедов.

Източник: petel.bg