Снимка: Chernomorepfc.bgЧерно море записа втора победа в контролите от зимната

...

Черно море победи Добруджа с гол на Илиан Илиев-младши

Снимка: Chernomorepfc.bg

Черно море записа втора победа в контролите от зимната подготовка. “Моряците ” на Илиан Илиев удариха отбора на Добруджа с 1:0 на стадиона в Албена. Единствения гол в мача осъществя Илиан Илиев младши в 71-вата минута, оповестява формалният уебсайт на " моряците ".

През първата част липсваха чистите голови положения. В 12-ата минута Илиан Илиев откри Денислав Ангелов вляво по крилото, той напредна и стреля по диагонала, само че около гредата. Варненци владеха самодейността и създаваха всичко по-интересно през първата част, само че футболистите на Илиан Илиев не съумяват да завършат по най-хубавия метод своите офанзиви. В 20-ата минута Добруджа удари греда след корнер.

В 31-вата минута Стефан Митев от състава на Добруджа стреля рисково след центриране от корнер, само че около вратата. В 33-ата минута Стефан Велев постави топката на главата на Илиан Илиев от корнер, а младият халф на Черно море доста рисково я насочи към далечния ъгъл, само че кълбото мина над напречната греда.

В 47-ата минута Цветелин Радев от Добруджа получи пряк червен картон поради имитация към съдията. На неговото място влезе Симеон Митев.

В 71-вата минута Черно море откри резултата. Илиан Илиев извърши доста технично пряксвободен удар, отсъден за нарушаване на Денис Ангелов. Халфът на “моряците ” стреля хитро под стената за 1:0. 75-ата минута Мартин Дичев мощно проби отдясно, мина през защитник и върна топката към точката на дузпата, където Емил Янчев стреля. Стражът на Добруджа мазета, кълбото попадна в Денис Ангелов, който стреля, само че в тялото на вратаря. Веднага по-късно Мартин Милушев насочи рисков удар, само че вратарят избави. В 77-ата минута последваха две положителни офанзиви за Черно море приключили с удари на Илиан Илиев и Денислав Ангелов, само че още веднъж стражът на добричлии избави. В 78-ата Павел Георгиев центрира отдясно, а Денислав Ангелов с летящ плонж засече топката с глава, само че вратарят отново бе на мястото си и съумя да избие.

Съставът на Черно море:

Първо полувреме: Георги Георгиев, Стефан Станчев, Влатко Дробаров, Цветомир Панов, Виктор Попов, Пабло Гарсия, Стефан Велев, Илиан Илиев, Денислав Ангелов, Файсел Касми, Исмаил Иса

Второ полувреме: Иван Дюлгеров, Влатко Дробаров, Мартин Дичев, Виктор Попов (79-Златин Станков), Емил Янчев, Стефан Велев (70-Росен Стефанов), Павел Георгиев, Файсел Касми (70-Мартин Милушев), Васил Панайотов, Илиан Илиев (79-Николай Златев), Денислав Ангелов.

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.