Виляреал направи впечатляващ полуобрат срещу шампиона Реал (Мадрид), след като

...

Реал допусна равенство, след като водеше с 4:1

Виляреал направи впечатляващ полуобрат против първенеца Реал (Мадрид), откакто от 1:4 навакса и приключи наедно 4:4 в мач с осем гола от предпоследния 37 кръг в Испания.

Гюлер на два пъти, Хоселу и Васкес бяха дали преднина от три гола до почивката за " Белия балет ", а за домакините от Виляреал бе вкарал единствено Сьорлот.

Същият този Сьорлот се развихри през второто полувреме и осъществя и четирите гола за " Жълтата подводница " в мача, предава Спортал.

Барселона си подсигурява второто място след Реал, който е с 94, а каталунците набраха 82 точки и са недостижими за другия каталунски отбор Жирона със 78, който си подсигурява бронзовите медали. В този кръг Барса би вкъщи си Райо Валекано с 3:0 (голове на Левандовски и два на Педри), а Жирона се оправи като посетител с Валенсия, побеждавайки с 3:1.
Източник: petel.bg