След края на дербито между Лудогорец и ЦСКА, завършило 2:2,

...

ЕКШЪН В РАЗГРАД: Моци скочи на Кабаков, замерят червените

След края на дербито сред Лудогорец и ЦСКА, приключило 2:2, техническият шеф на " орлите " Козмин Моци скочи против основния арбитър Георги Кабаков.

Реферът изгони на трибуните румънеца още по време на мача, който предложи доста драма и нерви, а след последния сигнал Моци слезе на терена и влезе в сериозна словесна разпра с арбитъра.

Директорът имаше искания за неотсъдената дузпа против Игор Тиаго в последните минути на мача, който бе и директен конфликт за първото място.

След дуела Лудогорец го резервира, както и точката си преднина пред „ армейците “.

Когато футболистите на „ алените “ пък се насочиха към тунела, част от домакинските последователи започнаха да им подвикват, а към тях полетяха и предмети.

Феновете се пробваха да нахлуят на терена, само че бяха спрени от стюардите. Появи се и изпълнителният шеф Ангел Петричев, който охлади пристрастеностите.
Източник: novsport.com