След като през седмицата Кристъл Палас взе точка на Манчестър

...

Нюкасъл не успя да пречупи Кристъл Палас

След като през седмицата Кристъл Палас взе точка на Манчестър Юнайтед, в този момент отборът на Патрик Виейра спря и Нюкасъл. Срещата на “Селхърст Парк ” приключи 0:0. “Свраките ” имаха преимущество през по-голяма част от мача и сътвориха няколко положителни благоприятни условия за гол, само че не стигнаха до попадение. Домакините рядко стигаха до вратата на противника, само че в 72-ата минута можеха да поведат. Ник Поуп обаче отрази ослепително удар на влезлия като запаса Жан-Филип Матета.

Нюкасъл продължи с отличното си показване в отбрана и в шести мач от последните седем не позволи гол. " Свраките " се изравниха по точки с Манчестър Юнайтед на трета позиция, само че “червените дяволи ” са с мач по-малко. Кристъл Палас е 12-ти на удобна отдалеченост от зоната на изпадащите.

Бъди част от " Домът на почитателите ”, играй и печели със Sportal.bg.

Снимки: Imago