Славия постигна втори успех в контролните си срещи. Белите“ победиха

...

Славия победи Септември, юноша на белите с две попадения

Славия реализира втори триумф в контролните си срещи. „ Белите “ победиха Септември с 3:2 в Разлог. " Белите " водеха с 2:0 с голове на Тони Тасев и Роберто Райчев преди септемврийци да изравнят. Голът за 3:2 бе дело още веднъж на Райчев.

Отборът на Хосе Бакеро поведе в 2-ата минута, откакто бе отсъдена дузпа за игра с ръка. От бялата точка Тони Тасев матира Димитър Шейтанов. До края на първата част нямаше повече голове.

12 минути след началото на втората юношата на отбора от „ Овча Купел “ Роберто Райчев вкара втория си гол в инспекциите през този летен лагер, правейки резултата 2:0.

Седем минути по-късно резултатът бе понижен. „ Виненочервените “ също получиха дузпа след игра с ръка в наказателното поле на Славия. Атанас Кабов застана зад топката и съумя да понижи резултата, вкарвайки на някогашния си отбор.

Десет минути по-късно Септември съумя и да изравни. Николай Кръстев сбърка и подари топката на Айкут Рамадан, който пусна към Борислав Маринов, а юношеският национал от отдалеченост се разписа за 2:2.

Четвърт час преди края на мача Роберто Райчев още веднъж блесна. Офанзивният футболист излъга защитник на Септември и прати топката във вратата на съперника за финалното 3:2.