Славия допусна още една загуба по време на контролните си

...

Славия допусна ново поражение в Анталия

Славия позволи още една загуба по време на контролните си срещи в Анталия. Този път воденият от старши треньора Александър Тарханов състав падна с 1:3 против съветския Торпедо Москва. " Белите " поведоха в резултата още в осмата минута на дуела след гол на Ерол Дост, само че Андрей Лях изравни единствено 60 секунди по-късно.
Шут на Радослав Кирилов срещна гредата след 37 минути игра. Максим Шоркин осъществя второто попадение за Торпедо в 72-ата минута, а Егор Прошкин в последните секунди на дуела оформи крайното 3:1.
На 3 февруари " белите " ще играят контрола против Оренбург.

Състав на Славия: Светослав Вуцов, Андреа Христов, Емил Виячки, Костадин Велков, Филип Антовски, Георги Вълчев, Петър Вуцов, Ерол Дост, Радослав Кирилов, Емил Стоев, Димитър Рангелов