Шеста поредна победа в шестте изиграни до момента контролни срещи

...

ФК Кюстендил с 6 от 6, удари и Миньоро

Шеста поредна победа в шестте изиграни досега контролни срещи реализира тимът на ФК Кюстендил, този път с 3:1 против Миньор (Перник). Двубоят се игра на стадион " Осогово ", а преди него бяха показани футболистите, на които ще разчита треньорския щаб, воден от Николай Николов- Чезето, с помощници Мартин Йорданов и Красимир Петков, за идния сезон в Трета Югозападна лига. Всеки един от футболистите излезе на терена с по едно дете от школата на клуба.

Александър Александров - Аци изведе ФК Кюстендил напред в резултата в 16-та мин. Гостите от Миньор изравниха в 42 мин. посредством Кристиян Слишков. С попадения на Виктор Анастасов и Любослав Александров през второто полувреме- 57 и 90 минута, ФК Кюстендил завоюва контролната среща с 3:1 и футболистите бяха изпратени с овации от над 500 почитатели и децата от школата на клуба. Последната инспекция преди старта на Трета Югозападна лига /на 3 август / е в събота против Септември в Симитли.