Шефилд Юнайтед стигна до изстрадан успех с 1:0 в домакинството

...

Шефилд Юнайтед показа характер и запази надеждите

Шефилд Юнайтед стигна до изстрадан триумф с 1:0 в семейството си на. Тимът на игра повече от половин час 10 души, откакто бе изпъден. Дейвид Макголдрик означи единственото попадение в мача в 30-ата минута, откакто приключи отлична офанзива и получи топката от.

Bodies on the line!!

What a result, Bladesmen.
— Sheffield United (@SheffieldUnited)
Ягиелка бе изпъден в 57-ата минута за нарушаване против Ел Гази. Съдията прегледа обстановката на екран до страничната линия и реши, че към този момент даденият му жълт картон би трябвало да бъде заменен с червен. След изгонването на 38-годишния някогашен състезател на Вила имаше преимущество, само че без да основава положения. Най-сериозната заплаха бе удар с глава на, който приключи в гредата.

Резултатът поставя завършек на серията от четири следващи загуби за Шефилд Юнайтед. " Остриетата " си остават на последно място в класирането, само че с днешния мач вдъхнаха малко очаквания на почитателите си. Те изостават на 12 точки от първия тим над чертата, който е.