Шарльороа победи Серкъл (Брюж) с 2:1 в срещата между двата

...

Шарльороа обърна Серкъл , Велковски пак не игра

Шарльороа победи Серкъл (Брюж) с 2:1 в срещата сред двата отбора от 20-ия кръг на шампионата на Белгия. Домакините стигнаха до трите точки след поврат. Българският национал Димитър Велковски още веднъж остана отвън групата за мача, което е следващ знак, че евентуално ще напусне до края на трансферния прозорец.

Серкъл пръв откри резултата посредством Шарл Ванхуте в 27-ата минута, само че не съумя да удържи преднината си и позволи поврат след попадения на Изаак Мбенза в 44-тата и Амирхосеин Хосеинзадех в 51-вата минута.

След този мач двата отбора са залепени един за различен в класирането единствено с точка разлика между тях. Серкъл е на 10-ото място с 26 точки, а Шарльороа е на 11-ата позиция с 25 точки.

Бъди част от " Домът на почитателите ”, играй и печели със Sportal.bg.