ШАРЛОТ, Северна Каролина (AP) — Джордан Лав хвърли за два

...

Джордан Лав, Пакърс оцеляват в надпреварата на Пантърс, печелят с 33-30, за да запазят надеждите за плейофите живи

ШАРЛОТ, Северна Каролина (AP) — Джордан Лав хвърли за два тъчдауна, тича за един и направи две огромни завършвания, с цел да настрои Андерс Фийлдгол на Карлсън от 32 ярда за 19 секунди до края и Грийн Бей Пакърс оцеляха след ралито на Каролина през четвъртата четвърт, с цел да победят Пантерите с 33-30 в неделя и да запазят очакванията си за плейофите живи.

Любовта хвърли тъчдаун пасове от 21 ярда към новобранеца Донтейвион Уикс и 5 ярда към Ромео Добс и вкара гол при промъкване на куотърбек, до момента в който Пакърс прекъсват серия от две загуби. Арън Джоунс стана първият състезател на Пакърс този сезон, надхвърлил 100 ярда при бързане или приемане в игра, бързайки за 127 ярда при 21 занасяния.

Пакърс (7-8) остават с един мач зад Сиатъл Сийхоукс и Лос Анджелис Рамс в конкуренцията за уайлд кард на NFC.

Брайс Йънг хвърли рекордните в кариерата си 312 ярда с два паса за тъчдаун към DJ Chark за Panthers (2-13), които не съумяха да надградят инерцията от успеха с 9-7 над Atlanta Falcons мина...