Шампионът "Пъстрина" разгроми с 3:0 доскорошния лидер в класирането "Бойчиновци"

...

Пъстрина разгроми с 3:0 Бойчиновци в отложен мач /снимки/

Шампионът "Пъстрина " разгроми с 3:0 досегашния водач в класирането "Бойчиновци " в отсрочена среща от XV-тия кръг на шампионата на четвърта монтанска лига. Мачът се игра на стадиона в село Николово и събра над 200 фенове. Двубоят стартира и приключи с две отлични спасявания на вратаря на домакините Петко Петков-Перуци. И в двата случая ветеранът отрази удари на излезлият самичък против него Веселин Троянов.
В средата на първото полувреме Диян Петров изпусна да се разпише на два пъти за "Пъстрина ". Резултатът бе открит в 33-та мин., когато Тодор Костов асистира на Цветелин Анжелов и голмайсторът на домакините не остави никакъв късмет на Росен Кирков-Шамара. 2:0 направи Александър Димитров в 62-та мин. с топовен шут от 25 метра. Класиката в мача бе завършена в 80-та мин. Тогава Георги Захариев чукна топката към Любомир Тодоров и той я изпрати в мрежата.
С успеха "Пъстрина " измести "Бойчиновци " от второто място в класирането.
Източник: bulnews.bg