Септември и Кариана не излъчиха победител в дербито на 12-ия

...

Септември и Кариана не се победиха

Септември и Кариана не излъчиха победител в дербито на 12-ия кръг във Втора лига. Срещата приключи 0:0.

Този резултат остави гостите от Ерден на върха с 27 точки, само че и с два мача повече от Локомотив (София). Септември е с 21 точки.

В 33-ата минута Банков избави вратата си от гол, откакто прозорливо излезе и мазета топката с глава пред откъсналия се Жустино Мендес.

В 58-ата минута рисков удар на Евгени Игнатов мина около вратата. Гредата избави гостите от Ерден в 65-ата минута след удар на Кристиян Пешов, който получи подарък от Ангел Цолов към точката на дузпата. Халфът реши да заложи на силата и топката се отби в горната греда.

В 74-ата минута още веднъж Пешов насочи удар с глава, само че още веднъж кълбото не попадна в задачата.