Селекционерът на националния отбор по футбол - Петър Хубчев коментира

...

Хубчев: Някои хора си мислят, че мястото им в националния е гарантирано

Селекционерът на националния тим по футбол - Петър Хубчев разяснява загубата на отбора с 1:3 при визитата на Холандия.

Специалистът предстоящо не бе удовлетворен от видяното:

Холандия взе сладостен реванш за загубата в София, към този момент сме четвърти в групата

3:1 за " лалетата " в Амстердам

" Много неща не ми харесаха. Днес физически тотално отстъпвахме. Най-лесното опрощение е, че сме станали рано за пътешестване. Със сигурност и то е изиграло някаква роля, само че това е най-лесното опрощение.

Има момчета, които си мислят, че са национали по право, без да дават всичко от себе си. Също по този начин има момчета, които макар тази отмалялост, се пробваха да минат тази граница и дадоха всичко от себе си. Ще беседваме и с едните, и с другите.

Снимка 310771
Източник:

Преди мача направих анализ с момчетата, че даже и 2:0 да стане, ние сме подобен тим, че можем да се върнем в мача когато и да е. Тъй че не би трябвало да се объркваме и да отписваме мача още в 7-ата минута. Какво като са ни вкарали гол? За мен е очевадна разликата във физическо отношение сред нас и Холандия.

След като сме изгубили, най-голямата причина съм аз. Не бях там, където би трябвало да бъда ".