Сблъсъци между феновете на Ница и Кьолн станаха причина срещата

...

Сблъсъци между феновете белязаха мач от Лигата на конференциите

Сблъсъци сред почитателите на Ница и Кьолн станаха причина срещата да стартира съвсем час по-късно от плануваното. Привърженици на двата тима се биха и хвърляха факли на стадион " Алианц Ривиера ". Капитанът на Кьолн Йонас Хектор даже се обърна към почитателите по трибуните, като ги прикани към спокойно гледане на мача.

След като нещата се успокоиха, двата тима излязоха на терена и приключиха 1:1. Стефен Тигес откри за гостите, които водеха на почивката, а Анди Делорт изравни от дузпа в 62-ата минута.

В другия мач от група D Словачко и Партизан направиха голово шоу в Чехия, приключило 3:3. Домакините поведоха с 2:0, само че последва поврат до 2:3 преди Либор Козак да изравни седем минути преди края.

Гледайте спорт на MAX с всички най-вълнуващи мачове от Лига Европа и Лига на Конференциите, онлайн, в ефира на MAX Sport.

Снимки: Imago