Сасуоло и Болоня направиха равенство 1:1 в последния мач от

...

Сасуоло и Болоня си вкараха по веднъж

Сасуоло и Болоня направиха тъждество 1:1 в последния мач от 34-ия кръг на Серия А. Резултатът откри Доменико Берарди, а равенството бе възобновено от Николас Домингес.

След това реми Болоня е на 10-то място, до момента в който Сасуоло е три позиции по-надолу, само че има единствено два пункта по-малко.

Двата тима изиграха срещата на извънредно високи обороти. Първото попадение падна единствено след четвърт час игра и бе дело на Доменико Берарди, който се възползва от положително извеждащо подаване и прати топката в горния десен на вратата, защитавана от Лукаш Скорупски.

Болоня отговори уместно на предизвикването и малко преди почивката момчетата на Тиаго Мота изравниха. Домингес овладя с отлично първо допиране смъртоносен пас на границата на наказателното и завъртя топката в горния десен ъгъл.

През второто полувреме домакините стояха една концепция по-добре на терена и сътвориха по-опасните положения, само че футболистите, водени от Алесио Дионизи по този начин и не стигнаха до втори гол.