СЪНРАЙЗ, Флорида (AP) — Павел Зака ​​вкара победния гол с

...

Павел Зака ​​вкара късен победител, за да издигне Бруинс над Пантърс, 4-3

СЪНРАЙЗ, Флорида (AP) — Павел Зака ​​вкара победния гол с 2:21 до края на постоянното време и Бостън Бруинс победиха Флорида Пантърс 4-3 във вторник вечерта.

Бруинс също нарушиха равенството с Флорида на върха в Атлантическата дивизия и в този момент имат преднина от две точки, макар че Пантерите изиграха една игра по-малко.

Чарли Макавой, Дейвид Пастрнак и Трент Фредерик също вкараха за Бруинс, а Джереми Суейман направи 18 спасявания.

Евън Родригес, Сам Рейнхарт и Картър Верхае означиха за Пантерите, до момента в който Сергей Бобровски направи 17 спасявания.

Флорида загуби за пети път в последните си шест мача, водейки 1-4-1 след загубата на звездния бранител Арън Екблад поради травма в долната част на тялото на 9 март.

Капитанът на Флорида Александър Барков взе асистенция 27 секунди след завръщането му след неявяване от пет мача заради травма в долната част на тялото.

Звездата на Пантерите, бранител Густав Форслинг, също се завърна след заболяване, до момента в който Ек...