С инициатива в подкрепа на пострадалата Дебора от Стара загора

...

10% от приходите на Берое - Крумовград отиват за пострадалото момиче

С самодейност в поддръжка на потърпевшата Дебора от Стара загора излязоха от футболния клуб „ Берое “ преди и по време на днешния си мач против „ Крумовград “.

„ Ние като древен клуб се борим за ценностната система на българското общество и спорта построява идеали, възпитава в дисциплинираност, в почитание и взаимопомощ. Затова взехме решение да помогнем, да се погрижим за нашите съграждани, тъй като „ Берое “ е лицето на град Стара Загора “, изясни преди началото на мача Стелиян Попчев от управлението на футболния клуб пред бТВ.

Старозагорци реализираха трета победа от началото на сезона в efbet Лига, откакто победиха с 2:0 Крумовград в четвъртия кръг на шампионата.

Вини Трибуле откри резултата в 12-ата минута с четвъртия си гол от началото на сезона, а в края на полувремето Алекс Колев от " Крумовград " си вкара автогол и оформи крайния резултат.

С успеха Берое се изкачи на трета позиция в шампионата с актив от 9 точки.