...

Дубълът на Дунав отнесе Ботев

Русенският отбор вкара 4 гола

Вторият тим на Дунав надделя Ботев (Нови пазар) с 4:0 в Русе.

Двубоят е от 11-ия кръг на Североизточната Трета лига. Селекцията на Ивайло Кирилов стартира вихрено и единствено след началните 120 секунди, топката се търкаляше в мрежата на противника, написа.

Там я насочи Милен Маринов непосредствено от корнер. Нов гол не падна до почивката. Десетина минути след нея Кристиан Данаилов беше изведен самичък против вратаря и повиши на 2:0. Анджело Димитров подаде зад отбраната към Георги Петков, който преодоля вратаря и вкара третия гол в 67-ата минута. Точка на разногласието сложи Данаилов в 79-ата минута, когато получи топката очи в очи със стража на Ботев и го трансферира – 4:0.

Голмайсторът се размина с хеттрик в 86-ата мината при идентична обстановка. Съперникът също имаше шансове за попадение, само че не съумя да вкара най-малко един път.
Източник: dunavmost.com