Румънският Сепси победи лесно ЦСКА-София с 2:0 в първия мач

...

Сепси се разправи лесно с ЦСКА-София

Румънският Сепси победи елементарно ЦСКА-София с 2:0 в първия мач от. Реваншът е след седмица. Това е първо проваляне за алените в евротурнирите на стадион „ Българска войска “ от съвсем 18 години. Тимът на Саша Илич обаче игра едва и справедливо падна.

Головете за румънския отбор паднаха през второто полувреме. Те пристигнаха след доста груби неточности на играчите на Саша Илич и по-точно на Мено Кох и Густаво Бусато. Автори на попаденията станаха Николае Паун и Роланд Варга.

През първото полувреме Сепси изпусна няколко положения, а един път и Бусато избави. Гостите въпреки всичко поведоха в 68-ата минута. Кох беше нападнат от Мариус Щефанеску и остави топката да мине зад тила му. Марио Рондон чукна топката към Николае Паун, а той продължи за Роланд Варга. Варга остана самичък против Бусато и не съумя да го преодолее от първия път. После обаче бразилският вратар изпусна топката и тя се озова в мрежата му.

В 80-ата минута Бусато още веднъж сбърка. Бразилецът излезе отвън наказателното поле, само че загуби топката, а по-късно Варга осъществя.

До края Сепси удари и две греди. Първо Дамашкан уцели напречната греда, а секунди по-късно Нинаж – страничната.
Източник: flashnews.bg