Рома стигна до равенство 1:1 при гостуването си на Болоня

...

Болоня спря устрема на Рома в Серия А

Рома стигна до тъждество 1:1 при гостуването си на Болоня в среща от 30-ия кръг на Серия " А ". Ерик Пулгар изведе напред домакините в 18-ата минута, а в 76-ата Един Джеко съумя да изравни.

" Вълците " събраха 60 точки е заемат 3-о място във временото класиране, до момента в който Болоня е 11-и с 35 пункта.

Двубоят стартира чудесно за домакините, които излязоха напред в следствие в 18-ата минута. Ди Франческо откри Пулгар на границата на наказателното поле и халфът с акуратен удар вкара за 1:0.

Последва напън на гостите, които стигнаха до изравнителен гол едвам в 76-ата минута. Диего Пероти нахлу в наказателното поле и центрира за Един Джеко, който с глава вкара за 1:1.

До края на срещата " вълците " окупираха полето на Болоня, само че по този начин и не съумяха да вкарат победно попадение.

Още при започване на срещата травма получи Раджа Наинголан, като бе сменен от Жерсон.