Рома получи добри новини преди решителния си полуфинален сблъсък от

...

Дибала ще бъде на линия за решителния мач на Рома в ЛЕ

Рома получи положителни вести преди решителния си полуфинален конфликт от Лига Европа с Байер Леверкузен по отношение на звездата на Пауло Дибала.

„ Римските вълци “ имат тежката задача в гостуването си до „ БайАрена “ в четвъртък вечерта, като би трябвало да преодолеят пасив от два гола след мъчителното проваляне в първия мач предходната седмица. Германският тим към момента е непобеден във всички шампионати този сезон.

След това проваляне Рома на Даниеле Де Роси одобри ранения Ювентус на „ Стадио Олимпико “ в дуел, който приключи 1:1. По-притеснителен от резултата беше казусът с адукторите на Пауло Дибала, който беше заставен да напусне на почивката.

Calciomercato, обаче, оповестява, че Де Роси и неговият тим са излезли по –рано в сряда на терена Тригория за последната си подготовка преди пътуването си до Германия, а към тях се причисли и Дибала, който приключи цялата сесия, с което сподели, че е възобновен от контузията си.