Рияд Марез, който отбеляза и двата гола за Манчестър Сити

...

Рияд Марез: След червения картон се успокоихме

Рияд Марез, който означи и двата гола за Манчестър Сити в мача с ПСЖ съобщи, че проектът не е бил да играят по този метод, само че пък се е наложило с оглед развиването на дуела.
 Манчестър Сити победи ПСЖ с 2:0 в реванш от полуфиналите в Шампионската лига
Манчестър Сити написа история! Рияд Марез прати " жителите " на край в Шампионската лига

Английският гранд надделя ПСЖ с 2:0

" Стана добър мач. Отново не започнахме добре. Първото полувреме не стояхме добре, само че пък отбелязахме гол и по-късно се чувствахме по-комфортно. През втората част се справихме по-успешно и можехме да отбележим и повече.

След аления картон към този момент се успокоихме. Не бяхме възнамерявали да играем на контраофанзива, само че те ни натиснаха, тъй че трябваше да се приберем и да чакаме подобаващи шансове. А ние сме мощни на контри. Така паднаха двата гола и сме удовлетворени.

Разбира се, пасът на Едерсон за първия гол бе плануван. Знаем, че той може да прави сходни подавания в полето на противника. Практикуваме това непрекъснато и този път се получи ", съобщи Марез.
 Хосеп Гуардиола: Да спечелим с 4:1 общ резултат против тима, който в профил Барселона и Байерн, значи доста

" Това е първи европейски край за всички нас и за клуба "