Реал Мадрид взе добър аванс от 3:1 срещу Ливърпул в

...

Реал с добър аванс срещу Ливърпул, Ман Сити би само с 2:1 Бо...

Реал Мадрид взе добър задатък от 3:1 против Ливърпул в първия четвъртфинален мач. Белият балет бе без доста от звездите си, само че все пак тотално надигра мърсисайдци, които ще би трябвало много да се потрудят на реванша, с цел да продължат.

Гостите за следващ път станаха жертва на груби самостоятелни неточности и ще би трябвало да вършат поврат на " Анфийлд ", с цел да отстраняват рекордьора по европейски клубни трофеи.

Първия гол вкара Винисиус Жуниор след прелестен извеждащ пас на Тони Кроос в 27-ата минута, а в 36-ата Марко Асенсио удвои след неумело връщане с глава на Трент Александър-Арнолд. В началото на втората част Мохамед Салах понижи, само че в 65-ата минута Винисиус се разписа за повторно и обезпечи добър задатък на " белите " преди ответния дуел идната седмица.

Източник: marica.bg