Реал Мадрид имаше известни проблеми в първия си мач от

...

Реал Мадрид тръгна с обрат срещу новак

Реал Мадрид имаше известни проблеми в първия си мач от сезона в Ла Лига, само че стигна до победа с 2:1 при гостуването си на Алмерия.

Ларджи Рамазани откри резултата в шестата минута, а Лукас Васкес изравни в 61-ата минута. Дейвид Алаба донесе успеха на " белите " след брилянтно осъществяване от фал в 75-ата минута.

Австрийският национал се разписа с първото си допиране, откакто се появи на терена секунди по-рано.

Карло Анчелоти остави на пейката някои съществени играчи, като Каземиро, Лука Модрич, Алаба и Милитао, което се отрази на играта на отбора. Шампионът на Испания стигна до бората, откакто някои от тях влязоха в игра. Дебют за отбора в Ла Лига направиха новите попълнения Антонио Рюдигер и Орелиан Чуамени.
Източник: lupa.bg