Разлог посрещна отбори от България и Македония, които се състезаваха

...

85 участници от 8 клуба мериха сили на международен турнир по карате в Разлог

Разлог посрещна тимове от България и Македония, които се състезаваха в 3 дисциплини-ката, комите и макивара. Общо 85 участници от 8 страни взеха присъединяване в този 13-и интернационален шампионат. Състезанието е част от празненствата

Участниците в шампионата бяха разпределени в 6 възрастови групи и в разнообразни категории. Те бяха оценени от съдии от международно равнище, като основен рефер на шампионата бе Митко Димитров - арбитър от Световната карате федерация. На първо място се класираха домакините от клуб „ Асикс “, град Разлог. Втори е карате-клуб „ Тигър “ от Македония, трети останаха състезателите на „ Странджа “.

Победителите бяха наградени от замeстник-кмета на Община Разлог Иван Гюров, който пожела на всички участници да бъдат все по този начин стимулирани, готови и устремени към върховете на спорта.