Ръгби феновете по цял свят от месеци мечтаеха за сблъсък

...

Гледайте по БНТ 3: Ирландия - Нова Зеландия, четвъртфинал на световното първенство по ръгби

Ръгби почитателите по целия свят от месеци мечтаеха за конфликт Ирландия и Шотландия по време на международното състезание и той към този момент е реалност.

Това е среща сред два суперотбора, любимци за купата и то още във етапа на четвъртфиналите.

Ирландците до този миг изцяло оправдават ролята си главен кандидат за международната купа и водач в международната класация, като " детелините " завоюваха група " В " с съвършен актив от 4 победи в 4 мача, един от които беше против настоящия планетарен отличник Южна Африка.

Най-успешният тим в историята на шампионатите Нова Зеландия започва със загуба от домакина Франция в мача на откриването, само че по-късно момчетата на Иън Фостър записаха три следващи триумфа и не престават да мечтаят за четвърта международна купа.

Отменете всичките си задължения, тъй като непременно би трябвало да гледате Ирландия - Нова Зеландия тази събота (14 октомври) от 22:00 ч. НА ЖИВО по Българска национална телевизия 3!