Преслав Йорданов се превърна в герой за Септември (София). Нападателят

...

Преслав Йорданов герой за Септември, не се радва на головете си

Преслав Йорданов се трансформира в воин за Септември (София). Нападателят означи и двата гола за успеха в Ловеч, която отборът на Милен Радуканов изкова над последния Спартак (Плевен). Пресли беше прецизен с идентични изстрели, пристигнали след центрирания от корнер на Борис Галчев. Попаденията за столичани паднаха в 53-ата и 57-ата минута, като Йорданов не се зарадва при тяхното осъществяване. Както е известно, той е младеж на Спартак. Победата на Септември можеше да бъде и по-голяма, само че Стилиян Николов нацели гредата, а Преслав се размина с хеттрик към края. С триумфа момчетата на Милен Радуканов не престават да държат лидерската позиция във Втора лига.

СТАТИСТИКА

КЛАСИРАНЕ Втора лига 13 кръг, четвъртък 24 октомври  Спартак (Плевен) 0:2краен резулат  Септември (София)