Премиерът иска свикване на Консултативния съвет за национална сигурност (КСНС),

...
Премиерът иска свикване на Консултативния съвет за национална сигурност (КСНС),
Коментари Харесай

Бивш член на ГЕРБ, а сега депутат от Промяната, се зъби на Борисов

Премиерът желае привикване на Консултативния съвет за национална сигурност (КСНС), с цел да може всички - ръководещи, съпротива, президент - да обсъдят последните няколко месеца в българо-македонските връзки, които не бяха небогати на събития. Това съобщи пред Българска национална телевизия депутатът от "Продължаваме смяната " Атанас Михнев.

"Напълно несъстоятелно е опозицията да приказва, че никой не я слуша, а ние я каним на КСНС. Има нови условия. Брожението в македонското общество по отношение на българския културен център е едно събитие. Това, че Путин желае да дестабилизира Балканите, е ново събитие. Когато един въпрос е толкоз наболял, би трябвало народен консенсус. Не става по остарелия метод от Банкя да се взема решението ", съобщи той.

Михнев, който е някогашен член на младежката организация на ГЕРБ, акцентира, че е напуснал партията още през 2016 година, тъй като не му е било прелестно да му "спускат решения ".

Дори поддръжката към "Продължаваме смяната " да спада, те ще останат поредни в правилата си. "Промяната не е елементарно нещо да се случи, само че огромните проблеми към този момент не се вземат решение тихомълком. Да, взимаме тежи решения, управляваме в тежко време, само че и преди изборите социологията ни слагаше на трето, четвърто място ", акцентира Атанас Михнев.

Атанас Михнев не вижда с какво тъкмо ръководещите са обидили ГЕРБ и прикани някой да му покаже съответни доказателства.

"Когато в международната стопанска система скачат цените на структуроопределящи фактори, е обикновено целият свят да се тормози, само че другите страни имат доста по-висока покупателна дарба ", акцентира Михнев.

По думите му пътят за България напред е единствено един - лично произвеждане.

В обединението несъмнено се постанова повече връзка, разяснява още той. "Когато са четирима диаметрално противоположни играчи с разнообразни ползи, е напълно обикновено да има връзка. Бъдещата ни външна политика би трябвало да е по-добре координирана. Затова молим за публичен разговор с президента и Народното събрание и дружно да координираме нещата ", добави Атанас Михнев.
Източник: standartnews.com

СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


Промоции

КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР