Португалия без Роналдо надви Италия в мач от Лигата на

...

Португалия без Роналдо надви Италия в мач от Лигата на нациите

Португалия без Роналдо надделя Италия в мач от Лигата на нациите
Португалия без Кристиано Роналдо в състава си победи Италия на стадион "Луш" в Лисабон пред близо 53 000 фенове в мач от шампионата Лига на нациите.

Единственият гол в дуела означи нападателят на Севиля Андре Силва в 48--ата минута с акуратен удар с левия крайник от десетина метра.

Роналдо не играе в мачовете на Португалия този месец, защото желае да се концентрира напълно в представянето си за Ювентус и по-бързо да се приспособява към новия си отбор.

В различен мач от шампионата Турция се наложи над Швеция с 3:2 като посетител. Отборът от прилежащата ни страна губеше в резултата две минути преди края, само че направи цялостен поврат голове на Емре Акбаба (88`, 92`).

Русия пък разгроми Чехия с 5:1 в контролна среща, играна на "Ростов Арена". Това е повтаряне на най-голямото проваляне в историята за чехите. Досега те бяха падали с разлика четири гола единствено един път - тази година в другарски мач против Австралия с 0:4 преди Мондиала. /БГНЕС
Източник: bgnes.com