Пореден успех за школата на моряците.Отборът на Черно море записа

...

Таланти на „моряците“ победиха Славия в София

Пореден триумф за школата на " моряците ".

Отборът на Черно море записа класическа победа с 3:0 при гостуването си на Славия в София в мач от 10-ия кръг на Елитната група до 15 години.

„ Моряците “ на Тодор Колев вкараха две попадения през първата част. Виктор Иванов откри резултата в 12-ата минута след пас на Светослав Мерсинков, а в 20-ата Стефан Стефанов повиши на 2:0 след асистенция на Кристиан Михайлов.

След почивката Стефан Сивков оформи крайния резултат 3:0 след подаване на Кристиан Маринов.

Черно море можеше да осъществя още попадения, само че пропуски пред вратата на домакините направиха Кристиан Михайлов, Стефан Сивков и Виктор Иванов.

В идващия кръг Черно море приема ЦСКА. Срещата е на 30 октомври от 10:30 часа на стадион „ Корабостроител “ под Аспаруховия мост.

Съставът на Черно море: Георги Панайотов, Светослав Мерсинков, Божидар Жечев, Кристиан Маринов, Йордан Тодоров, Денислав Младенов, Мартин Пенчев, Стефан Сивков, Виктор Иванов, Кристиан Михайлов, Стефан Стефанов (Теодор Костадинов, Петър Николов, Никола Захариев, Илля Калашник, Андриян Калев).
Източник: petel.bg