Полузащитникът на Лийдс Юнайтед Калвин Филипс може да бъде извън

...

Комшар след кошмар за Биелса - Лийдс съвсем окуця

Полузащитникът на Лийдс Юнайтед Калвин Филипс може да бъде отвън терените в идващите два месеца, оповестяват медиите в Англия.

25-годишният халф излезе с контузия 10 минути след началото на второто полувреме при равенството 2:2 против Брентфорд в неделя.

Според Daily Telegraph, Лийдс има съществени опасения, че звездата им може да бъде навън до февруари и на процедура да изпусне идващите 9 мача в интензивния график за тима.

Изданието също по този начин твърди, че Патрик Бамфорд също е получил травма по време на празненствата си при гола, като това беше завръщането му по терените след близо три месеца. Неясно е положението и на капитана Лиъм Куупър, който напусна с контузия в 14-ата минута в последния им мач.

Единственият позитив за Марсело Биелса пък е завръщането на Люк Ейлинг, който игра 90 минути на „ Еланд Роуд”, откакто пропусна последните 13 мача за Лийдс.