По време на вчерашната среща с Етър двама от футболистите

...

Локомотив с важна информация за състоянието на двама играчи

По време на вчерашната среща с Етър двама от футболистите на Локомотив (Пловдив) - Христо Иванов и Ангел Лясков, получиха травми. " Смърфовете " излязоха с публична информация по отношение на тяхното положение.

Христо Иванов пострада след тежък конфликт с Мартин Величков. Той бе сменен наложително в 44-ата минута и бе откаран с кола за спешна помощ в най-близката болница. След редица прегледи е открито, че той е добре и ще може да вземе присъединяване в срещата със Славия.

Ангел Лясков се контузи по време на загрявката, минути преди началото на мача с Етър, като бе сменен от Оливер Камдем. Той е получил разтежение. Вероятно ще е на линия за мача с " белите " в събота от 17:30 часа на " Лаута ".
 Локомотив (Пловдив) победи Етър с 1:0 в мач от 8-ия кръг на еfbet лига
Локомотив (Пловдив) продължава да гази в еfbet лига, " смърфовете " надделяха Етър като посетители

Единственото попадение в срещата вкара Евандро надълбоко в добавеното време на първото полувреме