Първият гол на Карим Бензема във вратата на Пари Сен

...

Имаше ли нарушение на Бензема срещу Донарума при първия гол?

Първият гол на Карим Бензема във вратата на " Пари Сен Жермен " провокира остра дискусия. Именно с попадението в 61-ата минута на аса на " Реал " Мадрид стартира един от най-знаменитите обрати в историята на испанския гранд.

" Белите " изоставаха с 0:1 след първия мач, получиха още един гол, а по-късно французинът се развихри, с цел да запише хеттрик и да прати своя отбор на четвъртфинал в Шампионската лига.

След мача разочарованият треньор на ПСЖ Маурисио Почетино съобщи, че не трябва да се мълчи при такива неточности на съдиите, визирайки точно първия гол. Специалистът твърди, че Бензема е направил нарушаване против Джанлуиджи Донарума, за което реферът Дани Макели не е алармирал.

Предоставяме ви повтаряне на обстановката от разнообразни ъгли и опция да бъдете рефер за секунди, като гласувате в нашата анкета:

Извърши ли нарушаване Бензема против Донарума?

За да научите първи най-важното, изтеглете приложението на bTV Новините за и!