Пари Сен Жермен загуби гостуването си на Рен във френската

...

ШАМАР ЗА МЕСИ И КОМПАНИЯ: ПСЖ падна от Рен

Пари Сен Жермен загуби гостуването си на Рен във френската област Бретан. „ Червено-черните “ победиха парижкия отбор с минималното 1:0 на препълнения си стадион „ Парк Роажон “, нанасяйки втора загуба за състезание на носителя на купата.

Единственото попадение за една от приятните изненади на сезона в Лига 1 означи десният флангови защитник Хамари Траоре тъкмо в средата на второто полувреме. Той засече подаване на своя сътрудник от лявата част на защитата Адриен Трюфер. За ПСЖ играха и трите супер звезди Лео Меси, Неймар и Килиан Мбапе, само че това не оказа помощ.

Многомилионната селекция на клуба от столицата изпусна да се откъсне на шест точки от втория Ланс. ПСЖ е с 47, „ жълто-червените “ с 44, а тройката оформя Марсилия с 42. С успеха Рен събра 37, колкото има и четвъртият Монако. Шести остава Лил с три пункта пасив от бретанци.
Източник: novsport.com