Отборите на Япония и Сенегал завършиха наравно 2:2 за радост

...

Япония и Сенегал със самоубийствено реми

Япония победи 10 от Колумбия (видео)
Отборите на Япония и Сенегал приключиха наедно 2:2 за наслада на Полша и Колумбия в дуел от група Н на международното състезание в Русия.

Двата отбора бяха спечелили първите си мачове, като Сенегал надделя Полша, а Япония - Колумбия, с по 2:1 и спечелилият през днешния ден щеше да си обезпечи класиране на осминафиналите.

Това обаче не се случи и в този момент развръзката остава за последния кръг, който се обрисува извънредно забавен, в случай че Полша и Колумбия също не се победят, защото евентуално и четирите тима могат да имат по 4 точки и всичко ще се взема решение по спомагателни индикатори.

Сенегал стигна първи до гол посредством Садио Мане в 11-ата минута. Японците се върнаха в мача посредством Такаши Инуи, който малко по-късно пропусна да изведе отбора си напред.

Африканците поведоха в 71-ата мина с гол на Муса Ваге, само че равенството беше възобновено от ветерана Кейсуке Хонда шест минути по-късно.
Източник: offnews.bg