Отборите на Валенсия и Атлетико Мадрид сътвориха истински спектакъл в

...

Валенсия попари Атлетико Мадрид в 96-тата минута

Отборите на Валенсия и Атлетико Мадрид сътвориха същински театър в мач от 13-ия кръг на испанската Ла Лига. „ Прилепите “ и „ дюшекчиите “ приключи при резултат 3:3 в мач в който имаше от всичко – голове, положения, картони, VAR.

Луис Суарес изведе първенеца на Испания напред в резултата малко преди почивката. Двата тима се отдръпнаха при този резултат на полувремето, преди през втората част да настъпи същинска голова фиеста.

Пет минути след първия съдийски сигнал Стефан Савич заби топката в личната си врата и възвърне равенството на „ Местая “. Ремито се задържа едвам 8 минути. Тогава Антоан Гризман още веднъж изведе Атлетико напред в резултата, а единствено 120 секунди по-късно Вршалко усили преднината за момчетата на Чоло Симеоне. Голът бе преразгледан подробно, само че инспекцията сподели, че е безусловно постоянен.

Всичко изглеждаше наред за първенците и Симеоне преди Уго Дуро във втората минута на добавеното време да даде парченце вяра на всички фенове по трибуните, вкарвайки за 2:3.

В самия завършек на срещата, в шестата минута на добавеното време Дуро донесе точката на домакините с втория си гол в мача и прати целия стадион в неописуема еуфория.

С точката Атлетико остава четвърти, до момента в който Валенсия зае 10-а позиция в таблицата.

В първия за деня мач пък Виляреал победи Хетафе вкъщи с 1:0.
Източник: fakti.bg