Отборите на ЦСКА 1948 и Арда играят при резултат 4:1

...

НА ЖИВО: ЦСКА 1948 - Арда 4:1, голова фиеста в Бистрица

Отборите на ЦСКА 1948 и Арда играят при резултат 4:1 във значим двубой от плейофната фаза на efbet Лига на стадион „ Витоша “.

Светослав Ковачев откри резултата със страховит изстрел в долния ляв ъгъл още в първата минута, а Александър Колев в петата изравни, останал самичък против вратаря. Четвърт час след началото на срещата Чочев донесе обрата за "червените ", разстрелвайки Мартин Луков от точката за осъществяване на дузпа.

Резултатът в Бистрица бе открит още преди да са минали 60 секунди - Светослав Ковачев получи на десния фланг, пое към центъра и с доста прекрасен изстрел в долния ляв ъгъл на Луков откри. Голът на юношата на Лудогорец бе записан в 58-ата секунда.

Отговорът на столичния отбор не закъсня - в петата минута Алекс Колев бе изведен по страховит метод зад защитата на кърджалийци и с удар в близкия на Наумов ъгъл откри.

Грешка при изнасянето на Арда разреши на Топузов и Мартинов да разиграят, някогашният халф на Арда разтегли наляво към Русев, който пък откри Чочев към точката за дузпа, а националът от придвижване препарира Луков.

LIVE / ЦСКА 1948 - Арда 4:1

0:1 Светослав Ковачев 1`

1:1 Александър Колев 5`

2:1 Ивайло Чочев 15`