Отборите на Сепси и Астра не излъчиха победител в срещата

...

Пацо Илиев не допусна гол срещу Сепси

Отборите на Сепси и Астра не излъчиха победител в срещата между тях от 14-ия кръг на шампионата на Румъния. Двубоят приключи 0:0. Цял мач за гостите записа българският национал Пламен Илиев, който направи следващ мощен мач за своя отбор и не позволи попадение във вратата си.

Пацо Тигъра имаше повече работа през първото полувреме, когато на няколко пъти трябваше да се намесва след удари на съперникови футболисти. През втората част Астра имаше по-добрите благоприятни условия, само че и гостите не откриха път към вратата на противника.

Това бе 6-ти следващ мач без победа за Сепси, само че отборът най-малко спря серията си от 3 следващи загуби. Със извоюваната точка тимът към този момент има 11 и се изкачи до 12-ата позиция във краткотрайното класиране.

Астра пък събра актив от 24 точки и се намира на 4-ата позиция в таблицата, като изостава на 8 зад водача ЧФР Клуж.

Лига 1 14 кръг, неделя 15 октомври  Гьозтепе 0:0краен резулат  Астра (Гюргево)