Отборите на Рома и Бодьо/Глимт завършиха при резултат 2:2 двубоя

...

Рома се спаси от втори провал срещу Бодьо/Глимт

Отборите на Рома и Бодьо/Глимт приключиха при резултат 2:2 дуела си от Лигата на конференциите в групата на родния ЦСКА. Норвежците бяха напът да победят "римските вълци " за повторно, само че домакините се избавиха с късен изравнителен гол.

Домакините пропиляха няколко положителни благоприятни условия в средата на първата част и в самия завършек на полувремето Ола Солбакен изведе Бодьо напред.

След подновяването на играта Ел Шаарауи възвърне паритета, само че десетина минути по-късно Ерик Ботхайм още веднъж върна задатъка на своя отбор.

В 84-ата минута пристигна спасението за Рома, откакто Ибанес осъществя за 2:2 и отърва италианците от нов позор.

Така норвежците въпреки всичко остават на първата позиция в класирането с 8 пункта, до момента в който Рома са втори с точка по-малко.