Отборите на Локомотив София и ЦСКА 1948 играят при резултат

...

ГЛЕДАЙ НА ЖИВО: Локо София - ЦСКА 1948, гостите успяха да изравнят само за две минути

Отборите на Локомотив София и ЦСКА 1948 играят при резултат 2:2 в контролна среща на стадиона в квартал "Надежда ". В 19-ата минута Наско Милев откри резултата за домакините, а Светослав Диков удвои тъкмо преди почивката. В 83-ата минута Венцисалв Василев понижи, а единствено две минути по-късно Ангел Бастунов изравни.

Това се явява като генерална подготовка за двата тима преди старта на новия сезон.

Първите минути на срещата вървяха в постепенно движение, като рядко се стигаше до някакви по-интересни обстановки и рискове пред вратите.

В 18-ата минута домакините получиха право да изпълнят директен свободен удар пред наказателното поле на ЦСКА 1948. Зад топката застана Павел Петков, който стреля фалцово, само че около дясната греда на вратаря Димитър Тодоров.

Само минута по-късно "железничарите " откриха след бърза офанзива. Изсипана топка в наказателното на гостите бе свалена с глава от Светослав Диков за Наско Милев, който от близко, останал на празна врата, не сбърка - 1:0.

В идващите минути гостите се пробваха да изнесат събитията пред вратата на Ивайло Василев, само че до действителни рискови обстановки не се стигаше.

В 33-ата минута централният защитник на Локомотив Марио Петков засече добре с глава центриране от ъглов удар, само че прати топката в обятията на Тодоров.

Пет минути пред края на първата част Серкан Юсеин опитва удар към вратата на домакините, само че стражът на Локомотив се намеси устойчиво.

В 43-ата минута тимът на ЦСКА 1948 пропусна може би най-чистата си обстановка за попадение. Серкан Юсеин открадна топката от брантел на "железничарите " на границата на наказателното поле, след което стреля по земя, само че Василев съумя да избие в ъглов удар.

Точно преди почивката Локомотив нанесе втори удар. Отново отбраната на ЦСКА 1948 не действаше по най-хубавия метод и Светльо Диков засече във вратата на Тодоров центриране отдясно на Павел Петков - 2:0.

Втората част стартира с късмет за гостите. Денислав Алекасндров центрира отляво в наказателното поле, където Васил Шопов стреля с глава, само че в ръцете на Василев.

В 58-ата минута Светльо Диков пропусна да вкара втория си гол в срещата, откакто от няколко метра пропусна чудесна опция с удар с глава.

Две минути по-късно удар на Павел Петков бе блокиран от вратаря на гостите, откакто бе останал самичък против него.

В 78-ата минута Симеон Петров получи втори жълт и надлежно червен картон за жестоко нарушаване. Той обаче не напусна терена, защото двата тима се бяха разбрали да завършат мача в цялостен състав.

ЛОКОМОТИВ СОФИЯ - ЦСКА 1948 2:2

1:0 Наско Милев 19'

2:0 Светлослав Диков 45'

2:1 Венцислав Василев 83'

2:2 Ангел Бастунов 85'

Стартови сформира на двата тима:

ЛОКОМОТИВ СОФИЯ: Василев, Педро, М. Петков, Матеус, Орачев, Семерджиев, Милев, Стефанов, П. Петков, Милошев, Диков

Старши треньор: Иван Колев

ЦСКА 1948 (4-2-3-1): 1. Димитър Тодоров - 14. Димитър Савов, 87. Симеон Петров, 6. Михаил Минков, 71. Александър Георгиев - 8. Ивайло Климентов, 26. Серкан Юсеин - 11. Денислав Александров, 10. Васил Шопов, 20. Ангел Бастунов - 9. Мартин Камбуров

Старши треньор: Красимир Балъков
.native-ad-suggested-news { position: relative; margin-bottom: 40px; width: 100%; padding: 20px 0; border-top: 1px solid #e7e7e7; border-bottom: 1px solid #e7e7e7; }.native-ad-suggested-news h2,.native-ad-suggested-news h2 a { font-weight: normal; margin-bottom: 10px; font-family: `Roboto Slab`,serif; color: #000!important; }.native-ad-suggested-news h2 { margin-bottom: 10px; }.native-ad-suggested-news.img-responsive { width: 100%; }.native-ad-suggested-news.img-wrapper { overflow: hidden; }.native-ad-suggested-news.native-ad { display: block; width: auto; height: 18px; background: #ffffff; float: left; bottom: 0; }.native-ad-suggested-news.ad-link { display: inline-block; float: right; margin-right: 4px; line-height: 8px; font-family: Roboto,sans-serif; font-size: 12px; line-height: 10px; color: #777; }.native-ad-suggested-news.barcode { display: inline-block; float: left; width: 13px; height: 10px; margin-right: 5px; border-radius: 0; max-width: 13px!important; }.video-bellow-article { position: relative; display: block; } function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `` + `  ` + decodeURIComponent(obj.title) + ` ` + `` + `` + `