Отборите на Херта (Берлин) и Хофенхайм направиха 1:1 в среща

...

Реми на Олимпийския стадион в Берлин

Отборите на Херта (Берлин) и Хофенхайм направиха 1:1 в среща от 21-ия кръг на Бундеслигата. Андрей Крамарич откри за гостите в 39-ата минута от дузпа. Саломон Калу изравни в 58-ата. Хофе е девети с еднакъв брой победи, равенства и загуби - по 7. Херта е с точка по-малко и с позиция по-надолу.

Домакините по този начин и не съумяха да основат голова опция през първата част. В края на полувремето гостите от Зинсхайм взеха задатък след осъществяване от дузпа. В 39-ата минута Андрей Крамарич осъществя от бялата точка след нарушаване против Нико Шулц. До края на полувремето Хофе изпусна да вкара и втори гол.

В 58-ата " Старата госпожа " изравни. След центриране отдясно Саломон Калу изпревари своя надзирател и се разписа с глава от 10 метра - 1:1. До края на дуела двата отбора не сътвориха съществени проблеми на двамата вратари.

СТАТИСТИКА ОТ МАЧА

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

КЛАСИРАНЕ Бундеслига 21 кръг, събота 3 февруари  Херта (Берлин) 1:1краен резулат  Хофенхайм