Отборът на Верона постигна минимална победа с 1:0 при домакинството

...

Верона успя да излъже Удинезе

Отборът на Верона реализира минимална победа с 1:0 при семейството си на Удинезе от втория кръг на Серия “А”.

Фриуланите бяха по-настойчивият отбор в мача, само че успеваемостта им не беше на нужното равнище и по този начин не съумяха да отбележат нито един гол, макар своите 22 удара. Най-близо до попадение беше Родриго Бекао, който в добавеното време на първата част стреля с глава след центриране от фаул, само че ударът му срещна напречната греда. Единственият гол в мача пък означи резервата Андреа Фавили в 57-ата минута от воле.

Така Верона стана първият тим с две победи в Серия “А” през сезона, а за Удинезе това беше първи мач през акцията. Серия А 2 кръг, неделя 27 септември  Верона 1:0краен резулат  Удинезе